the blog

Latest news.
Ірпінь — невеличке європейське місто, в десяти хвилинах від Києва

Ірпінь — невеличке європейське місто, в десяти хвилинах від Києва

11.01.2018

Ірпінь — це невеличке європейське місто, в десяти хвилинах від Києва.

Гарні дороги, чисте повітря, якість життя, постійний розвиток , зелені парки — це речі, за які молоді та успішні бізнесмени обрали місто для життя!

І ми обрали  Ірпінь за ці властивості, щоб створити тут місце, де можливо об’єднати  цілеспрямованих та розумних людей для подальшого розвитку суспільства та міста.

Адже у коворкінгу можливо не тільки працювати та проводити ділові зустрічі. Ми прагнемо прогресувати та створювати, а ще розважатись, навчатись разом з вами.

Тому у NZ коворкінгу проводяться засідання бізнес клубу, ігри в Мафію, тренінги, семінари, курси з різних мов. У нас можливо прокачати інтелектуальні та емоційні здібності, разом втілювати ідеї у життя, розвивати свої проекти, знаходити друзів, партнерів, співробітників.  На цьому наші ідеї не скінчуються, ми завжди відкриті до нового, тому будемо раді вашим пропозиціям!

NZ коворкінг — це місце, куди можливо прийти в будь-який день, щоб попрацювати, зустрітися, почитати, послухати, побачити, розповісти. Адже якість роботи та ідей залежить від місця, в якому працюєш!

Вєлкам до нас, та давайте творити успіх разом!

Author: